Dostali jste pozvání na svatbu a nevíte, jak novomanžele obdarovat? Chystáte se na oslavu narozenin a stále nemáte vhodný dárek? Dumání nad výběrem vhodného dárku, který opravdu potěší a neskončí kdesi zapomenutý v koutě, zažil snad každý. Někteří obdarovaní si o konkrétní dárek na rovinu řeknou, aby předešli takové situaci. Jenže to už není pro ně žádné překvapení. Připraví se o napětí, o dychtivé očekávání, co asi pro ně máte. Pokud přece jen chcete své blízké překvapit a současně i pobavit, mrkněte na nabídku společnosti Bombabox.cz a nad výběrem vhodného dárku již dumat nemusíte.

Co je dárková bedna?

Společnost Bombabox má ve své nabídce dřevěné bedny ve kterých se ukrývá „poklad“. Výběr pokladu závisí zcela na vašem výběru. Je obdarovaný pivař? Objednejte mu bednu pro pivaře ve které objeví několik druhů méně známých piv, něco dobrého k pivu a a samozřejmě bílý keramický půllitr. Tráví kamarád volný čas v posilovně? Bedna pro svalovce je pro něj ideálním dárkem. Vzorky proteinových nápojů, „nakopávače“, BCCA a šejkr je ve výbavě téměř každého milovníka fitness. Druhů bombaboxů naleznete na webových stránkách bombabox.cz mnoho, stačí jen obdarovaného trochu znát a originální dárek máte postaráno. Pokud si nejste tématicky jisti, můžete si složení Bomba boxu zvolit sami ze sortimentu nabízeného společností a vytvořit tak svůj mix. Ale to stále není vše.

Jak dárkovou bednu otevřít?

Součástí dárku je také páčidlo, které je již v ceně. Páčidlem se musí obdarovaný do bedny dostat vlastním úsilím. Napětí, co se v bedně ukrývá se tak stane o mnoho zajímavějším.

Bombabox podle vašich představ

Kromě tématického překvapení, můžete v dárkové bedně zanechat originální vzkaz nebo přání, které může pobavit nebo také naopak dojmout nejen oslavence, ale také ostatní hosty. Na bednu vytiskneme i texty, čísla a přidáme fotografii.

Někdy člověk přemýšlí, co vybrat někomu blízkému k narozeninám, svátku či k jiné příležitosti. Většinou se snažíme blýsknout něčím originálním, ale buď nemáme čas na hledání dárku, nebo nám prostě chybí dostatek fantazie. Pokud se do takové situace dostanete, nemusíte si již lámat hlavu když využijete jedinečnou službu, kterou je Bombabox.cz. Najdete zde originální dárek pro každou příležitost, kterým obdarovaného určitě potěšíte.

Co Bombabox nabízí?

Nejedná se o žádnou záplavu věcí, které by vám zamotaly hlavu tak, že byste nevěděli co vybrat. Bombabox nabízí naprostou originalitu v podobě speciální dřevěné bedny. K bedně je připojeno i páčidlo, aby i samotné otevírání bylo dobrodružstvím. V bedně pak na obdarovaného čeká plno dobrot a kvalitních nápojů. Každá tato dárková bedna je ze dřeva a ukrývá uvnitř kvalitní obsah i zábavu v jednom. Na přání zákazníka je možné vložit do bedny zdarma i jakýkoliv vzkaz, jako například „Krásné narozeniny“, „Vše nejlepší k svátku“ apod. Bombabox umožňuje zákazníkům, aby uplatnili svou invenci a fantazii a sestavili si svůj vlastní BOMBABOX.

Speciální dárkové bedny

Bombabox.cz nabízí nejrůznější dárkové bedny určené například pro milovníky piva, vína nebo pamlsků. Například bedna pro pivaře je skutečně originální dárek, který každého milovníka zlatavého moku musí nadchnout. Bedna obsahuje 10, 11 nebo 12 lahvových piv méně známých a netradičních značek. K tomu obdarovaný pivař ještě najde bílý keramický pivní půllitr a na přikusování k pivu sáček arašídů.

Další dárkové bedny

Originální dárkovou bednou můžete potěšit i milovníky jiných nápojů či pochutin. Jedinečná je například bedna pro whiskaře obsahující lahev Jack Daniels Honey o obsahu 0,7 l, k tomu roztomilý plecháček a jako bonus luxusní čokoládu a oříšky. Samozřejmě je možné vytvořit několik variant s různými druhy whisky. Naprosto unikátním dárkem je BombaBar kanystr velikosti 20 l. Ve věrné podobě kanystru na benzín najde milovník whisky lahev Jack Daniels, 2 skleničky, plechovku whisky a dokonce chladicí kameny.

Pokud někdo z vašich blízkých či kamarádů sportuje, můžete ho obdarovat bednou pro svalovce. Najde v ní spoustu proteinů, instantních palačinek, ovesných kaší, doplňků stravy, ale také šejkr Nutrend nebo si můžete objednat jiné zdravé pochoutky.

Truhly (18)

Kanystr bary (44)

Dárkové bedny (58)

Sestavit si BOMBABOX (6)