Ideální dárek ke Dni matek?

Letos připadá Den matek na 9. května 2021 a u nás jsme na tyto chvíle vždy připraveni.

Zvolit správný dárek ke Dni matek může být oříšek. Samozřejmě můžete zvolit tradiční květinu, nebo můžete být letos originální a připravit jí opravdu něco extra. Dárek, na který bude ráda vzpomínat a který jí udělá radost na tváři a na jazyku.

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Letos byste měli zvolit něco netradičního a tím může být například dárková truhla se zámkem od Bombaboxu.

Truhly (18)

Dárková truhla ke Dni matek
Truhla s pilníkem

Dárková dřevěná truhla se zámkem a pilníkem

1 799  s DPH
Dřevěná truhla se zámkem a pilníkem, vhodná jako obal pro zabalení dárku. Dřevěnou truhlu můžete zakoupit samostatně, nebo si zvolte, co má obsahovat. Velikost truhly je 37 x 28 x 20 cm. Prázdná truhla není zrovna ideální dárek. Ušetříme vám čas, jednoduše si zvolte, co má  truhla obsahovat a my se o vše ostatní postaráme.
Sestavit
Dárková truhla ke Dni matek

Odemčení nebude hračka

Každá truhla je pod zakódovaným zámkem. Máme přichystané některé kódy a nápovědy, ale taky máte možnost vytvořit si vlastní 3 číselnou kombinaci a k tomu napsat vlastní nápovědu pro maminku. Nemusíte se bát, že by hádanka byla natolik složitá a obsah truhly zůstal navždy nespatřen. Vše se dá vyřešit i silnou dávkou trpělivosti s pilníkem, které je u každé truhly!

Vyberete v pokladně!

Ještě jeden detail. Truhly, bedny a KPZ v úpravě ke Dni matek nabízíme na výběr v pokladně za malý příplatek. Stačí si vybrat kteroukoliv bednu, truhlu, mini kanystr bar v balení KPZ, nebo si sestavte vlastní Bombabox a v pokladně si zvolte, co se vám líbí.

Na co ještě čekáte?

Mini Kanystr Bar Bohemia Sekt
Mini Kanystr Bar Bohemia Sekt

Mini Kanystr Bar set šumivých vín Bohemia Sekt

2 899  s DPH
kanystr bar

Prémiový kanystr bar 5l

Naplněný luxusními produkty. Podívejte se co obsahuje ZDE.

i-zprava

Vzkaz zdarma

Chcete udělat dárkem ještě větší radost? Napište vzkaz obdarovanému.

i-doprava

Doprava zdarma

Zboží pečlivě zabalíme a bleskově odešleme na naše náklady.

Sestavit